Nekonečný rozhovor

Na této stránce najdete nekonečný rozhovor s Luckou. Tento vznikal v letech 2013 - 2016.

Chceme v něm opět pokračovat. Napište nám otázky pro Lucku a Lucka bude na ně postupně odpovídat. Musíme vymyslet otázky, které jen tak v médiích nejsou. Ptejme se Lucky na vše co nás zajímá. Uvidíme, kam nás až Lucka pustí a na co odpoví. Pojďme docílit toho, že to bude nekonečný rozhovor s Luckou a taky ten nejdelší a samozřejmě nejlepší :-)

210. Ahoj Lucko, chtěla bych tobě a Tomovi blahopřát ke druhému miminku, které budete mít. A protože ráda čtu, tak bych se tě chtěla zeptat, jaké máš ráda knížky. (Věrka) Od.: Ahoj Věrko, nevím kolik je Ti let, ale mohla by se Ti myslím líbit knížka To by se zvěrolékaři stát nemělo :) Měj se hezky a diky!

209. Nevím jestli tahle otázka není moc soukromá, ale zeptám se, Lucie můžete říct něco o vašem bratrovi? Jediné co vím že je David a je mladší. Děkuji Veronika Od.: A co jinýho bys Verčo chtěla vědět? Je to šikovnej kluk, skvělej brácha a máme se rádi:)

208. Jak to děláte, že jste tak krásná :) (Lucka) Od.: Lucko díky moc, ale Miss jsem nikdy nebyla:) Nejlíp si připadám, když pracuju na něčem co mě baví.

207. Ahoj Lucko, chtěla bych se tě zeptat, jak doma mluvíte na Matyáška? Přece jen asi bude chodit do školky v Kanadě? Mluvíte na něj česky i anglicky? Děkuji za odpověď, měj se hezky.(Jana) Od.: Ano Jani, doma mluvíme hlavně česky.

206. Ahoj, mas rada cestovani letadlem? Co mas na letani nejradeji a naopak? :) /Aneta) Od.: Radši mám vlak, ale letadlo je taky fajn. Mám sice hodně nalítáno, ale stejně se vždycky trochu bojím...ovšem ta rychlost je úžasná.

205. Ahoj Lucko chtěla bych se zeptat jestli si barvíš vlasy, protože když jsi byla malá holčička měla si vlasy hnědé a těd máš blonďaté. Děkuji za odpověď. (Jana) Od.: Nechávala jsem si dělat pramínky. Ale zoufale mě nebaví v kadeřnictví dlouho vysedávat, tak si teď nechám zase chvilku svou oříškovou barvu:)

204. Film, který tě rozbrečel ? :) (Barunka) Od.: Marley and me... A taky Gorily v mlze.

203. Ahoj Lucinko, jíš brambůrky, arašídy, oříšky, mandle, čokoládu a takové věci? :) (Barča) Od.: Ahoj Barčo, brambůrky nejím, mandle přiměřeně a čokoládu Toblerone sem tam na letišti:)

202. Kdyby byl v televizi hokejový zápas Česko vs. Kanada a Tomáš hrál za Kanadu komu byste fandila? (Markéta) Od.: Markéto, Tomáš by nikdy proti ČR nehrál:) Je to patriot.

201. Jak to má Matyáš s mateřskou školkou? Bude ji navštěvovat? :) (Veronika) Od.: Určitě ano. S mámou doma by ho to tak dlouho nebavilo:)

200. Jaké roční období a jaký měsíc v roce máš nejraději a proč? :) Odp.: Nejvíc mě baví září a říjen. Mám ráda podzimní nečas a zkracování dnů. A barvy samozřejmě.

199. Milá Lucinko, nyní máte dva domovy, ale za pár let se budete rozhodovat kde žít. Je to asi dost osobní, ale zajímalo by mě, co si přejete víc Česko nebo Kanadu? Mám strach, že o Vás přijdeme, mám Vás moc ráda. Jarka Odp.: Moc díky Jarko:) Myslím, že se jednou vrátíme domů:)

198. Umíš jezdit na kolečkových bruslích?:) Odp.: Velmi špatně, ale v nácti jsem na nich hodně jezdila:) Ani tehdy to za nic nestálo:)

197. Lucinko ja nemam otazku, spis vzkaz. Zustan takova jaka jsi, protoze takhle Te mame vsichni radi ;-) (Jarka) Odp.: Děkuju, Jarko. Beze změn by byla nuda, ale půjdu jen krok za krokem:)

196. Ahoj Lucko, chystáš do budoucna nějaký další pěkný klip? Myslím po klipu Jedou vozy prérií :) (Tereza) Odp.: Máš pravdu, Terezko. Klipová mánie zase určitě někdy přijde:)

195. Lucko, máš nějaký fígl na plánování svého času? (Alžběta) Odp.: Fígl nemám:) Jen snad co nejvíc práce udělat dopoledne a pak už jen doladovat:) Večer mám ráda klídek:) A v Praze se řídím heslem 3 a dost. 3 zásadní věci za den. Když jich bylo víc, chyběla energie.

194. Lucko, když výjde nějaký článek s vámi, v bulvarních denících nebudu jmenovat, tak se ho snažíte sehnat, aby jste se dozvěděla co o vás zase píší ,nebo si toho vůbec nevšímáte? Pokud jste domluveni a něco jste nafotila nebo poskytla rozhovor tak to také sháníte? Nebo to dostanete od redaktorů?
Já kupuji jenom rozhovory, bulváru moc nevěřím. Pěkný den :) (Veronika) Odp.: Veroniko, bulvár se sem ke mne nedostává a žije se bez něj líp:) Rozhovory mi sem tam někdo pošle a taky jsou k vidění v archivu fan klubu :) Teď jsem jich udělala tolik, že bych si asi měla dát pauzu:)

193. Ahoj Lucko chtěla bych se zeptat jestli si barvíš vlasy, protože když jsi byla malá holčička měla jsi vlasy hnědé a teď máš blonďaté. Děkuji za odpověď. (Jana) Odp.: Nechávám si dělat pramínky, ale zoufale mě nebaví přitom sedět na jednom místě:)) Vydržím max 10 minut. Mají to se mnou kadeřníci těžké:)

192. Ahoj, niekde som sa docital, ze Lucke chyba v Kanade tvaroh. Tak tu je recept na jeho vyrobu. Je to velmi easy ;) - https://recepty.vareni.cz/domaci-tvaroh/ (Vladimír) Odp.: Děkuju, Vladimíre:)

191. Ahoj Lucko, co máš ráda ze sladkého? Jen doufám, že jsem se aspoň trochu trefila, na FC srazu, s belgickými pralinkami. Omlouvám se, Ferrero Rocher jsem nesehnala :-) A plánuješ kalendář na příští rok? Předem děkuji za odpověď. Ahoj Klára Odp.: Ahoj Klárko, kalendář už pro Vás s fan clubem připravujeme a jsme ve finiši:) Za pralinky velké díky! Je to dobrůtka:) Nejradši mám to nejnezdravěiší:) Mléčné oříškové Toblerone:)

190. Tvoje oblíbená květina a strom? :)) (Barča) Odp.: Kytky neutržené a rostoucí. A stromy zasazené a dlouho žijící:) Vrbu a modrý smrk mám nejradši:)

189. Necháš si zase někdy narůst dlouhý vlasy? :-) Ty ti slušely ze všeho nejvíc.. (Julie) Odp.: Julie, dlouhé vlasy jsou fajn na focení a balení kluků:) Ovšem mě teď víc baví rozmanitost a praktičnost:) A po plavání to fénování bylo za trest:))) Ale děkuju:)

188. Ahoj Luci, moc by mě zajímalo, jestli ten David V., co nazpíval s tebou duet Já v tobě mám z roku 2010 je tvůj bratr? Vždycky mě to zajímalo a teď když to mám šanci zjistit tak toho využiji (Karin) Odp.: Ano, David je můj brácha. Krásně zpívá viď?:)

187. Máš ráda zubaře? :D Odp.: Toho svého ano:) Dal mi kdysi parádní rovnátka...

186. Ovoce nebo zelenina? :) Odp.: Ráno ovoce, odpoledne zelenina:)

185. Ahoj Lucinko, jak probíhá tvůj den se synem v Kanadě? (Alena) Od.: Ve velkém poklidu:) Máme tu kamarádku, která má čtyři děti. Vždycky když přijdu s Matym z návštěvy u ní, uvědomím si krásný klid, který doma máme:) A taky se hodně smějeme a hrajeme na chodníku všechny možné hry a chodíme do Zoo. Prostě normální rodinka:)

184. Ahoj Lucko, chtěla jsem se tě zeptat, zda jsi dříve, než jsi poznala Tomáše, navštívila Kanadu? Jak se ti na poprvé líbila? Popřípadě kde se ti líbilo nejvíce? A co doporučíš nám fanouškům, kam bychom se měli podívat? Předem děkuji za odpověď, a přeju krásný kanadský den:-) (Barča) Od.: Barčo, Kanada mi přišla do života až s Tomášem. Předtím jsem byla hodně a ráda v Londýně a New Yorku. A pokud chceš vidět krásné obrazy a sochy, tak si určitě udělej výlet do Říma a Florencie. To je zázrak.

183. Lucko, moc ti děkuji za radu ohledně učení-pracuji na tom :) A chci se zeptat, jestli se ještě pamatuješ, která je ta tvoje "nej hodina", kdy toho nejvíc dostaneš do hlavy? :) (Lucka) Od.: Ahoj Lucko, moje nejučenlivější hodina je od 19 do 20h. To se naučím víc, než za celé odpoledne:)

182. Lucko, nesmírně tě jako člověka obdivuju - z mnoha důvodů, ale tady ti povím o jednom. Obyčejně, když třeba čtu nějaký zajímavý rozhovor, knihu nebo dokument, tak si zapisuji zajímavé názory, myšlenky....ale musím říct, že u tvých rozhovorů si jich zapisuji vždy nejvíc :) V každém rozhovoru najdu minimálně tři, které stojí za to. A pomáhá mi si je občas pročíst, když řeším třeba podobné věci. Jsi obdivuhodná a děkuji ti. Jo a aby tu teda byla i nějaká otázka, tak by mě zajímalo, koho ty jsi třeba takhle měla jako inspirativní osobu ve svém životě-byl to tvůj dědeček, profesoři na vysoké či někdo úplně jiný? Přeji ti krásný život! (Adéla) Od.: To mě těší, Adélo, díky. Já si už dlouhou dobu píšu deníky. Cokoli mě trápí, napadá, nedá spát... Všechno zapíšu a na základě toho pak přicházejí nová řešení a nápady. Deník mi pomohl vymyslet třeba pořadí písniček na turné, a nedovoluje mi dělat stejné chyby pořád dokola. Vždycky ale přijde jiná:)

181. Co je dnes módní? (Monča) Od.: Nemám ponětí Mončo:) Módností se neřídím. Připadá mi nudná:)

180. Jaká je tvá oblíbená vzpomínka na dětství? Od.: Těch je moc:) Nejvíc jsem měla ráda Dostihy a sázky. Na podzim, když pršelo a nemohli jsme ven:)

179. Proč lidé lžou? Od.: Aby se vyhli nepříjemnostem a vypadali lepší, než jsou? Možná...

178. Kdybys měli zbytek svého života žít v nějakém filmu, který by jsi si vybrala? Od.: Šla bych mezi Friends:) Všechno brali s humorem:)

177. Máte ráda psy? Od.: Mám ráda psy, kočky, žížaly, tuleně... A taky lidi, kteří zvířatům pomáhají.

176. Solený nebo sladký popkorn? Od.: Žádný:))) Popcorn mi moc nechutná. Raději brambory na loupačku.

175. Lucka. kedy vyjde tvoje pripravovane DVD z koncertneko turne? (Laco) Od.: Snad brzy Laco. Teď už pracujeme na nových písničkách. Zas zřejmě přijde všechno najednou:)

174. Ahoj Lucko, chtěla bych se zeptat na něco ohledně playbacku - je to věc těch lidí v tom pořadu, jestli bude nebo nebude playback? Vím, že třeba v pořadu Modré z neba jsi zpívala playback Může se stát (nahrávku, která vznikla tuším kolem roku 2005, takže to je skoro 5 let) nebo na vyhlašování cen Archanděla (zase nahrávku z roku 2006) - co ty si o tom myslíš a jak se k tomu stavíš? Můžeš to vlastně vůbec nějak ovlivnit? (Monika) Od.: Můžeš, Moniko, já mám v sobě ale takový program, že živé hraní patří na koncert a v televizi má být show. A ta moc nefunguje bez tance a ten je lepší náročnější. Jenže pak to odnese zpěv:) Tak jsem to na koncertech propojila a šlo to. Živé hraní i s tancem. Ale musíš mít super fyzičku. Dřív jsem se toho spojení bála:)

173. Ahoj Luci, jaký je aktuálně tvůj nejoblíbenější citát ? Moje oblíbené citáty momentálně jsou ,,Člověk je od přírody dobrý , společnost ho kazí.'' od Jeana - Jacquese Rousseaua a ještě jeden ,,Když to nejde po dobrém , po zlém to ani nezkoušej.'' od Lecha Przeczeka. Jak to máš teda ty? :) (Ondra) Od.: Líbí se mi: Pamatuj, že i ta nejhorší hodina v Tvém životě má jen 60 minut. Sofokles

172. Ahoj Luci, jsi v Kanadě maminka na plný úvazek, a nebo se tam věnuješ i své kariéře ?:) Jsi nejlepší zpěvačka s kamarádkou tě máme moc rády a stále posloucháme Zombie a Stůj :) (Míša) Od.: Míšo, v Kanadě připravuji to, co pak musím stihnout v ČR za tři měsíce. Bez příprav bych nestihla nic:) Snad to letos zase vyjde a vše půjde tak, jak mám naplánováno:) Mluvím ale jen o práci. Rodina se plánovat může, ale často je pak všechno jinak:)

171. Lucko, líbí se mi, jak všude vlastně říkáš, že zpěv nebereš nějak moc vážně (jak ti nejde o Slavíka atd.), ale ve skutečnosti mi přijde, že tomu naopak dáváš hodně energie, času, úsilí.... mnohem víc, než třeba herectví. Všechny ty klipy - to přece musí zabírat dost času a peněz. Deset let studia zpěvu... neříkej mi, že to neprožíváš :) Jsou to jen takový zadní vrátka? Jinak stejně jsem přesvědčená, že jednou (a brzy) budeš zlatou slavicí :-) A moc ti k tomu držím palce! (Nina) Od.: Nino, já už deset let po každé desce myslím, že je poslední:) Ale nakonec mi to nedá, protože máme spousty krásných písniček, které si říkají o zazpívání. Už od Manon si říkám: ok, tak ještě jednu... Boomerang, Fénix, Dárek, Oheň... No a teď už na mě volá další :) Někdo kdysi řekl, že osudové je to, co Ti nedovolí věc nedokončit. A já zřejmě ještě nemám dokončeno:) Díky za hezkou otázku!:)

170. Lucko, nedávno jsem na jednom portálu věnovanému psychologii viděla na videu mluvit jednoho odborníka, který říkal:
,,Když se bavíme s úspěšnými lidmi, často vidíme, že dělají jenom jednu jedinou věc a té věnují spoustu času. A přitom vidíme, že by mohli být dobří i ve spoustě jiných věcí, na které mají třeba talent, ale ty prostě nedělají nebo je mají jen jako koníčka, ale nevynikají v nich, protože v nich prostě vynikat nemohou, protože si musí vybrat tu jednu věc a musí preferovat jeden zisk a jednu ztrátu."
Vím dobře, jaký na to máš názor ty :-) a chci ti říct, že ani já tento, byť je to názor odborníka, nesdílím, protože to vidím nejen u Tebe, ale i na tom svém životě, že to tak být vůbec nemusí (naopak si myslím, že je to brzda) - také se věnuji více aktivitám a jde to! No a jenom jsem se tě chtěla zeptat, co ty takhle odpovídáš lidem, když přijdou s takovouhle (hloupou) otázkou jako ,,Proč se nevěnujete jen jedné věci pořádně?" - nebo teď už se tě na to nejspíš nikdo neptá, ale třeba deset let zpátky, co jsi odpovídala? Přeji vše nej do nového roku, ať jsi šťastná! :-) (Adela) Od.: A já zas Adélko četla, že někdo je jako motýl a přelétává ze sochařství k malbě a jiný je opatrný a zůstává u jednoho. Po dvaceti letech práce už takové otázky moc nedostávám a hlavně mám jasno. Když točím film, tak točím film. Když zpívám, tak zpívám:)

169. Dobrý den Lucko, znáte Miley Cyrus? Pokud ano, jaký na ni máte názor? :) (Jan) Od.: Je odvážná a talentovaná, na můj vkus trochu moc rázně odstřihla své dětské publikum, ale zpívá skvěle a sem tam je podobna mladé Madonně. Sluší ji to na stříbrném plátně a je pracovitá, jen ji musí být na jevišti občas pěkná zima:)

168. ahoj Luci, mám teď hodně problémy s kamarádskou láskou.. Stalo se ti někdy že sis myslela že si se zamilovala do svého nejlepšího kamaráda a řeklas mu to a on se z tebou skoro přestal bavit a ty si pak zjistila že jsi ho měla jenom hrozně moc ráda jako kamaráda a tím že to byl kluk myslela sis že je to něco víc? Ale o už se s tebou moc nebaví.. :( moc děkuju jestli mi poradíš co dělat aby to mezi náma bylo jako dřív. a když už jsme u toho v kolika jsi měla takovou svojí první velkou lásku? :)) děkuju moc Kačka :)) Od.: Kačko, to je spíš dotaz pro nějakou paní radící v časopisech:) Jen si myslím, že pokud se s Tebou teď nebaví, asi to zas takový kámoš nebyl. Podívej se někdy na seriál Friends:)

167. Ahoj Luci, jak si byla spokojená s kočárkem zn.bugaboo? Líbí se mě bugaboo buffalo. Měj se krásně a už se těším až na jaře zase přiletíte. .-) (Simona)
Od.: Ahoj Simono, miminka jsou myslím v bugaboo moc spokojená:) Aspoň tedy ta, co jsem je na procházkách s Matym měla možnost potkávat:)

166. Lucko, neplánuješ někdy nazpívat cover verzi písničky Je Suis Malade? Je nádherná a skvěle by ti seděla ; (Petr) Od.: Díky za tip Petře, ale neplánuju. Cizí písničky, které jsem měla v srdci jsem si zazpívala a mám daleko radši ty naše originální:) Takže covery jen vyjímečně:)

165. Bylo ti někdy v životě tak těžko, že jsi chtěla "skočit do tý vody"..? (Lucie) Od.: To ne Lucko, ale chtěla jsem, aby tam skočil ten hulvát co mi nalomil srdce:))

164. Lucko, chtěla bych se tě zeptat, jestli to, že nejsi jako jiné celebrity (nafoukaná, arogantní, namyšlená, samožer, vlídná-jen když za tebou stojí kamera a novináři, atd.) je způsobeno tím, že máš určitý nadhled, pokoru v sobě, že jsi prostě chytrá a víš, jak se věci mají (a že sláva polní tráva) anebo máš jen dobře propracovanou "image pro fanoušky" a je to tak trochu maska, pod kterou je to třeba jinak? Dotaz nemyslím špatně, jen mě to zajímá :-) Díky,
Od.: Ahoj:) V Čechách podle mě nafoukaný být moc nikdo nemůže:) Pokud se Ti něco podaří, hned připluje několik málo žraloků, a ukousnou ti za to na diskuzích nohu a pokud se ti nedaří, tak makáš o to víc a není čas na nějaký nos nahoru:) Zažila jsem par lidi, kterým se ze slávy podlomila kolena, ale hned přišel pád. Tak to chodí:)

163. Lucko, když jste natáčeli takové ty první videoklipy (Medvídek z plyše, E.T.,...), je mi jasný, že to měl v režii asi tvůj tatínek nebo jiný dospělý a ty jsi byla "jen" tou aktérkou. Kdy ale přišel ten moment (v kterém věku), kdy jsi se na tom začala podílet tvořivě i ty? Kdy jsi si řekla něco jako: jo, tenhle záběr bych tam chtěla atd.? Můžu jen hádat, že to mohlo bejt možná nějak kolem toho klipu Džíny, ale správnou odpověď znáš samozřejmě jen ty :) Prozradíš nám ji? Petra Od.: Petro, i klipy předtím než jsem začala hodně mluvit do režie a střihu vycházely z toho, co jsem měla ráda. Džíny jsem tolik neovlivňovala, ale Páže a Láska na 100let odstartovaly mou klipovou mánii:) u nich už znám každý střih i změnu barev. Nejradostnější pro mě byla práce na remixu Tenkej led a na Láska umí víc:) To byly dvě střihačské lahůdky. Vlastně ještě Markytánka!:)

162. V jednom rozhovoru jsi řekla,že to nejhorší,co se herečce může stát,je,když přijde do divadla a její roli nečekaně zkouší někdo jiný... Týkalo se to tvé Julie? (Anna) Od.: Ne:) Julie se tahle rána netykala. Ani jine činoherní role:) Tam jsou většinou vztahy korektní a co se řekne to platí. Muzikál už je jiná pohádka. Proto se jim teď vyhýbám:)

161. Týká se text písně "Může se stát" nějakého konkrétního období v tvém životě? Eva Od.: Ta písnička byla napsána dřív, než jsem začala profesionálně zpívat. Ale nazpívala jsem ji v době, kdy pro mě byla konkrétní. Tak to mám se všema písničkama. Pokud si ji v životě neodžiju, ještě není ten správný čas na její nazpívání.

160. Ahoj Lucy, žádná originální otázka mě nenapadla, na takové otázky jsi byla vždy odborník Ty:-))) často na ně vzpomínám:-) Moc vás , všechny pozdravuju :-)))) A Maty posílá pusu :-) Až budeš v Praze a budeš mít volněji tak musíme s klukama vyrazit na mašinku:-)) pamatuješ? :-)) Lukáš a Matyáš Od.: Lukáši, letos moc volněji nebude, ale příští rok se těším na vlak dokolečka!:)

159. Ahoj Lucko, chtěla bych se zeptat jaký máš názor na slovenskou zpěvačku Kristínu Pelákovou?:)Moc děkuju a pozdravuji tě.:) (Kristýna) Od.: Jestli je to Kristina co stala Pri oltári, tak je moc šikovná. Hezky zpívá a pan Peteraj ji píše nádherné texty:)

158. Máš dobrého přítele? Nemůžu najít nikoho s kým bych se mohla svěřovat. Jak poznám dobrého přítele který mě nepodrazí? jediný můj opravdový přítel je můj pes! (Andy) Od.: Nikoho tak věrného jako je němá tvář najít nejde Andy. Ale můžeš časem objevit pár dobrých kamarádů.

157. Lucko, kde bychom v Praze mohli najít tvé kdysi zasazené stromečky? :) (Míša) Od.: Všude, kudy jsem prošla Míšo:)

156. Ahoj Lucinko, lyžuješ? (Alena) Od.: Špatně:) Víc mě bavil snowboard.

155. Ahoj Lucko :) Jak vzpomínáš na svou úplně první autogramiádu ? (Kačka) Od.: Myslím Kačko, že jsem byla potěšena i vyděšená:) Na autogramiády jsem si zvykala asi osm let. Na focení deset:) Teď si obojí moc užívám:)

154. Ahoj :) Je pravda že budeš hrát v muzikálu Touha v divadle Kalich? Nebo mají "jen" chybu v obsazení? :D Pozdrav do Kanady posílá Kačka Od.: Ahoj Kačko, asi si jen zapomněli přepsat obsazení. V Touze už nehraju, ale určitě se na ni v Praze půjdu podívat:) Je to hezký představení.

153. Přichází 5 prosince k Matyáškovi Mikuláš ? a co skvělého letos dostal od něj ? A co mu pověděl za básničku? :) Dík za odpověď Lucko si skvělá !!! (Karin ) Od.: Karin, ve dvou letech ještě moc básniček neuměl:)) Mikuláš se tu stavil a nechal Matymu dárky za oknem v punčoše:) Měl radost ze samolepek a z pečené kukurřce:)

152. Uvědomuju si, že jsem tě vlastně ještě nikdy v žádné reportáži, rozhovoru ani jiném videu (koneckonců ani naživo) neviděla se mračit nebo že bys byla mrzutá (ne protivná, ale prostě normálně skleslá). Máš takovou náladu vůbec ve svém repertoáru? Mám dojem, že totiž ne. A chci se tě proto zeptat, jak to děláš :) Jsi úžasná. (Adelka) Od.: Adelko, moc díky, ale protivná holka umím být jako každá jiná:))) Vyhoda je, že to můžu ventilovat v rolích které hraju a ještě mi za to tleskají:))) Takže až se zase nahromadí víc emocí se kterýma nebudu umět pohnout, vlítnu na jeviště:)

151. Lucko, v jednom rozhovoru jsi říkala, že jsi sice všestranný člověk a děláš několik věcí současně, ale doslova NAJEDNOU je nikdy neděláš. Že máš vždycky období, kdy se zabýváš pouze tou jednou činností (dabing, natáčení filmu, příprava desky...) A soustředíš se jen na ni a nic jiného tě od toho neruší. A pak zas přesedláš na něco jiného. Chci se tě zeptat, byly takový intervaly třeba i půlroční? Že jsi se třeba půl roku vůbec nevěnovala zpěvu a mezitím třeba natáčela film nebo studovala jazyky a pak ses zase po tom půlroce nabitá energií do toho vrhla? :-) Funguje to takhle dobře? Mně to přijde logické a myslím, že právě proto jsou tvé desky tak pestré. Moc ti fandím. Protože tam máš ty rozestupy, kdy čerpáš inspiraci. (Petr) Od.: Ahoj Petře! Díky za hezký dotaz:) Moc si to takhle neumím vybavit, protože se nakonec stejně všechno prolíná, ale třeba po maturitě jsem studovala francouzstinu a věnovala se ten rok jen divadlu. Myslela jsem, že zpěv už nikdy neovládne můj život. A... spletla jsem se:)

150. Ahoj Lucko. Kdybys měla udělat pořadí, podle kterého tě tyhle věci nejvíc baví, jak by to bylo? :) 1 - show v televizi spojená se zpěvem i tancem (něco ala Good morning nebo stepovací čísla s Martinem Dejdarem), 2 - natáčení videoklipu, 3 - představení v divadle (Shakespeare :), 4 - dabing, 5 - film. Prosím, prosím! Mám sice svůj tip, ale chci znát, jak to máš doopravdy. :) Děkuji. (Míša) Od.: Míšo, v mých 34 letech je to jinak než před pěti lety:) Momentálně vede rodina, film, pak klipy, dabing, divadlo a taneční čísla se už bohužel nedelají:) A před pěti lety? Taneční čísla, muzikál, činohra, dabing a film:) Všechno se přeházelo:)

149. Ahoj Lucko chtěla bych se zeptat jakou písničku z těch co jsi nazpívala máš nejraději.Mě se líbí písnička Ty jsi ten nej (Marta) Od.: Marto, tohle se u mě dost mění, ale čas mi vždycky ukázal, že mám nejblíž k těm folkovějším. Kdo tě má rád, JMMR atd:)

148. Britská alebo americká angličtina? :) (Katka) Od.: Americká ve filmech a britská v konverzaci:)

147. Kdo dělal choreografii k vystoupení Místo vedle tebe z roku 1996? Je naprosto boží :-) Připomíná mi trochu M.Jacksona, brala jsi inspiraci taky u něj? Jinak ti teda musím říct, že tyhlety tvoje televizní pěvecko taneční čísla byly stejně nejlepší-to je to, co podle mě opravdu umíš,na co jsi nejlepší. Chybí mi to. Kolik jsi jich vlastně za život celkem udělala? (Monika) Od.: Moniko, choreografii tehdy dělal Josef Prouza a tančila skupina Impuls. Hodně jsem v té době měla ráda Janet Jackson, to ještě hodně tancovala a nesvlíkala se v každém klipu:))A máš pravdu. Taneční čísla se teď v tv nedělají. Je to pro všechny asi příliš moc práce (což mě na tom právě bavilo:)) takže se dává přednost kytaře s mikrofonem:) Já živé hraní zbožňuju na koncertech, ale v tv mi taneční čísla chybí. Je to teď trochu všechno na jedno brdo.

146. Lucí, kolik je tak optimální ujít za den km, aby se člověk cítil a byl fit? ;) (Julie) Od.: Julie, dočetla jsem se, že asi 10 tisíc kroků. Když jsem hledala našeho kocoura, ušla jsem jich 38 tisíc, ale to jsem pak fakt padla vyčerpáním:)

145. Znal tě Tomáš ještě předtím, než jste se poznali, jako zpěvačku z televize nebo z rádia?:) (Katka) Od.: Znal mě už z Marmelády:) Jsme stejná generace, takže mě asi nešlo minout, když jsem byla denně v tv:)

144. Měla jsi v životě taky nějaký sen, který se ti ale nesplnil? (Pokud ho tedy můžeš zveřejnit:-) (Vašek) Od.: Měla Vašku, ale třeba se ještě splní:)

143. Ahoj Luci, kdy výjde DVD HIT TOUR? Na vánoce už asi ne ale at výjde aspon do 28. 1.2014. Chtěla bych ho na narozeniny. :) Přeji pěkný den.:) (Verca) Od.: Verčo, DVD Hittour je momentálně nejtěžší otázka pro mě. Je sestříháno a vypadá super, ale vydavatel váhá s termínem vydání.

142. Lucie, určitě vnímáte, že tak 80% vašich fanoušků jsou vlastně úplně jiní lidé než vy - jiní po všech stránkách: intelektuálně, společensky nebo co se zájmů týká, hodnotami, zkrátka celkově... Upřímně, jak s tímhle žijete? =) Uvědomujete si to, ale jste ráda, že je máte a nebo vás z toho (hlavně při setkáních s nimi) někdy i trochu mrazí...? =) (Veronika) Od.: Myslim, že je to naopak Veroniko. Každý zpěvák má kolem sebe fanoušky něčím podobné jemu samému. Jsme na stejné vlně buď vkusem hudebním, nebo názorem na cokoli kolem nás. Pokud by to tak nebylo, byl by můj fanda radši na stránkách a koncertech jiného interpreta. Vidím na svých akcích lidi, kteří mají rádi melodiku v písničkách, znají nazpaměť naše texty, často si rádi přečtou citáty, pracují na sobě, neublížili by zvířeti a zakládají rodiny a mají děti, protože tohle všechno považují za důležité. Stejně jako já.

141. Ve které části Prahy se natáčely záběry k videoklipu Co s tou touhou? Myslím ty pasáže s výhledem na Prahu :-) (Anička) Od.: Aničko, přejeď tramvají most z centra a vyšlápni si to na kopec směr EXPO:) Tam najdeš výhled z Touhy:) (Jde o Letnou - pozn. Petra :-))

140. Ahoj, zajímalo by mě, proč Lucka nenosí snubní prsten? (Barca) od.: Sundala jsem ho těsně před porodem (už se mi skoro nevešel na prst) a pak ho zapomněla doma v šuplíku :) Aspoň se neošoupe :) L.

139. Ahoj Lucko, máš ráda houby (Monča) od.:Ahoj Mončo, ráda je sbíram a velmi nerada jím :) Já radši ananas :)

138. Ahoj Lucko, jaký je Tvůj hlasový rozsah? :) Mně přijde úžasný v písničkách: Až jednou půjdeme tam a Dárek :) (Tereza) od.:Děkuji, Terezko, díky deseti letům dřiny u profesorky Vavrečkové jsem se dostala na tři oktávy :) V příštím životě bych ale prosila hlasivky, které má Adéle :)

137. Martin Dejdar řekl kdysi v jednom rozhovoru, že ho baví vytvářet věci. Ale zároveň, že u divadla mu tak trochu chybí takový ten hmatatelný výsledek, na který by se mohl podívat. Že když se sejde z jeviště, už vlastně slyší lidi, jak odchází... Jde se převlíct a už má pocit, že vlastně nic nedělal, už je to všechno pryč. Máš to Lucko taky tak a točíš třeba právě i proto tak ráda ty videoklipy, kde ta energie bude navždycky uchovaná, zachycená? Stejně dabing, filmy, audio nahrávky, focení, atd.....? (Valentýna) od.: Je to přesně tak Valentýno :) Romea a Julii nebo Richarda III jsme hráli osm let a nikdo to nikdy nezaznamenal a nenatočil. Takže to existuje jen jako mlha ve vzpomínkách a to se mi pramálo líbí.

136. Jaký byl tvůj největší průšvih?Jak to děláš že na každé fotce,filmu,videoklipu,akci,vystoupení prostě všude vypadáš tak skvěle? (Katka) od.:Děkuji, Katko :) Snažím se nic nefotit a netočit, když se cítím pod psa :) Ale taky to někdy nevyjde...

135. Lukco nejsi naštvaná, že se ti opět nedostal zlatý slavík? Myslím, že by sis ho zasloužila. (Lukáš) od.: Nejsem Lukáši :) Třeba to vyjde za dvacet let :)) Aspoň mám pořád krásně stříbrnou motivaci k práci.

134. Ahoj Lucko, mám tě moc ráda si výborná zpěvačka, herečka, tanečnice a dabérka. Mám tě taky ráda, protože máme hodně věcí společných: narodila jsem se ve stejný den jako ty, ale o deset let později. Také mám syna, jmenuje se Tobiáš a za svobodna jsem se jmenovala Vondráková. Zdraví tě tvoje jmenovkyně Lucka :) od.: Ahoj Lucko, gratuluju k synovi! Vzalas to hezky hopem:) Měj se hezky a užívej MDŽ :) L.

133. Ahoj Luci.na Slavíkovi ti to moc slušelo a gratuluji ke stříbrnému slavíku. Budeš mít někdy koncert v Hranicích na Moravě nebo zase v Olomouci? Moc by nás to fanoušky potěšilo. Zdraví tě fan. Verča. od.: Ahoj Verčo, v Olomouci jsme byli s Michalem Davidem v minulém roce. Teď to mám z Montrealu trochu z ruky :) Ale třeba se jednou potkáme :)

132. Dobrý den Lucie, ráda bych se zeptala, co říkáte na ,,odhlášení" Tomáše Kluse z ankety Zlatý Slavík (viz. jeho facebook), které ohlásil po aféře vrácení ceny za ,,skokana roku" M. Ruperta? Předem děkuji za odpověď Lucie B. od.: Ahoj Lucko, přijde mi to celé trochu legrační :) Anketa Slavík je o hlasech fanoušků a jejich právem je hlasovat pro toho, koho mají rádi. Takže odhlásit se z ankety nejde. To by se Tomáš musel odhlásit ze srdcí lidí a to je myslím to poslední, co by si jakýkoliv umělec přál. Fandím mu a často se mi líbí co dělá, ale odhlásit se z něčeho, kam se nepřihlásil nemůže ani Karel Gott :)

131. Ahoj Lucko , já vím že jsou Volby už za náma. Jen sem se tě chtěla zeptat jak to vypadá v KANADĚ s volbami a jestli se nějak liší od těch našich? A chodíte s Tomem? Na stranu se radši ptát nebudu jestli jsi u PRAVICE či LEVICE to je přece vaše soukromá věc s TOMEM. A ještě dodám Na Slavíkách si byla opět za dámu. (Veronika) od.: Nejsme Kanaďani Verunko, takže v Kanadě právo volit nemáme :)

130. Jaká je Tvoje nejoblíbenější písnička od Bruna Marse? :) Moje Grenade a The Other Side :) (Tereza) od.: Momentálně asi Just the way U are. Pěknej klip, krásná písnička a všude cihlové zdi. To mám ráda :)

129. Které Tvoje nazpívané CD máš nejraději? :) A které CD od Tvého oblíbeného interpreta je Tvé nejoblíbenější? :) (Tereza) od.: Terezko, nejradši mám určitě Dárek. Je na něm tolik emocí, že mi připomíná pravý fresh juice. A mám hodně ráda JLP od Alanis Morrissette...

128. Jaký jsou tvoje oblíbené sporty a chodíš někam cvičit? =) (Šárka) od.: Mám ráda tenis, gymnastiku, plavání a rychlou chůzi. A samozřejmě tanec. Ale na chození kamkoli nemám moc energii. Makám doma na bežícím pásu :)

127. Jaký dárek by ti udělal největší radost a proč? :) (Bára) od.: Líbilo by se mi, kdyby se znovu začaly vyrábět žvýkačky BAJO :) A opravdový dárek? Ten mám doma už dva roky :)

126. Z čeho máš strach? (Bára) od.: Ze stereotypu.

125. Znáš Davida Gránského jak na tebe působí? (Iva) od.: Ahoj Ivo, je to sympaťák. Ale nikdy jsem s ním zatím nepracovala, tak nemohu hodnotit :)

124. Kdyby si dostala pozvánku do Stardance šla by si? :) (Iva) od.: Jednou jsem ji odmítla, protože jsem zkoušela Touhu. Ale šla bych. I když by to byla asi pěkná dřina s těma mýma nepodpatkama :)

123. Barva, která se ti nelíbí (Monika) od.: Nelibí? Každá je někdy ideální. Ale na sobě nemám moc ráda fialovou. Naopak se mi líbí láhvově zelená. Někdy ji říkajíi tabulová. A taky mám ráda cihlovou.

122. Slavila jsi Halloween a případně jak (Monika) od.: Moniko, chodili jsme od domu k domu a Matyáš šel za Supermana. Sice ho nezná, ale seklo mu to a viděl spoustu svých oblíbených čarodějnic :)

121. Akorát tu vyskočilo video tvého rozhovoru s Petrem Bělíkem (část 5) a ty tam tak krásně mluvíš o neopětované lásce. Nebo vlastně spíš srabácké? (pardon za to slovo, ale jiný mě teď nenapadlo) Každopádně maximálně se s tím ztotožňuju a souhlasíííím :( Protože to zrovna teď prožívám a písnička Tvoje moc pomáhá. Zajímalo by mě, kolikrát se Tobě Lucko tohle stalo (předpokládám, že v době, kdy jsi písničku nahrávala, už jsi čerpala pouze ze starých vzpomínek, když teď máš krásný vztah na celý život :), že ses takhle do někoho zamilovala a on to neopětoval (případně přímo tenhle scén ář, který tu naznačuješ - že něco načal a pak couvl? Díky moc, jsi neskutečná :-) (Hanka) od.: Hodněkrát Hani :) Protože já to nikdy nikomu nedala najevo. Myslela jsem, že kluci vědí jak číst myšlenky :) A víš co? Nevědí :))

120. Líbilo se mi, jak jsi to "natřela" panu Burianovi v pořadu Burianův den žen :) Chtěl bych se tě zeptat - když jsi přišla do toho natáčení, věděla jsi dopředu, že to vlastně celé bude v tomto duchu? že tě vlastně bude urážet? tebe a tvou práci? Každopádně jsi obdivuhodná a moc si tě vážím za to, jak jsi byla stále milá a klidná, prostě vyrovnaná. Za to tě mám právě taky moc rád. (Petr) od.: Petře, moc díky. Ale zpětně si říkám, že jsem hned po třetí atakujiící otázce mohla prostě odejít. Byla to pro mě velká ztráta času. Nebaví mě jakékoliv obhajování se před lidmi, kteří za to nestojí. Příště budu moudřejší a půjdu raději natočit novou písničku :)

119. Jíš surimi tyčinky? :) (Jana) od.: Někdy ano :) Ale raději mám sashimi :)

118. Kdybys byla znovu ta 10letá talentovaná holčička, ale teď v dnešní době, šla bys (nebo dali by tě tví rodiče) do Česko - Slovensko má talent? (Marcela) od.: Naši mě nikam dávat nemuseli, já se řítila střemhlav sama :))) Ale nechtěla bych teď začínat. Rychle zazáříte a jesště rychleji zhasnete. Je to mazec.

117. Lucko, je nějaký další jazyk, který by ses chtěla naučit? Jaký a proč zrovna ten? (Lenka) od.: Leni, chtěla bych spíš prohlubovat ty, co už trochu ovládám. Španělština mě trochu opustila, tak ji ráda opráším.

116. Ahoj Luci, dala jsem ti k dopisu, který jsem ti posílala, pletený náramek pro tebe a Matyáškovi postavičku ve tvaru měsíčka.Budeš ten náramek Luci někdy mít na ruce? :D Jsi super Luci. (Verca) od.: Verčo, na rukách, krku a v uších nic nenosím. Poškrábala bych Matyho. A na jeviště si toho taky moc neberu, abych si při tancování nevyrazila zuby :) Ale za dáreček moc děkuju!! :)

115. Dělá na tyhle otázky někdo cenzuru? Když se objeví nějaký nevhodný dotaz, ani ti ho nepošlou a nebo ti posílají všechny a ty případně ignoruješ ty, které ti nejsou příjemné? :-) (Honza) od.: Honzo, dostávám od Vás samé zajímavé otázky. Myslím, že Petr žádné neeliminuje :)
od. Petr: Honzo, jen dvě otázky jsem Lucce nepřeposlal, byly hodně intimní a nemyslím si, že vhodné. Jinak posílám všechny a popravdě Lucka na všechny odpovídá. Ještě se nestalo, že by nějakou vynechala.

114. Může ze sebe člověk násilím udělat studijní typ, když moc chce? Nebo je to vrozená schopnost,která se nedá naučit ani vycvičit? (Lucie) od.: Lucko, ze zkušenosti vím, že každý z nás má denně min. 1 hodinu, kdy mu učení jde rychleji. Stačí tu hodinu objevit a je vyhráno. Mne se to povedlo v sedmé třídě. Od té doby je ze mě student :) Zkus to :)

113. Jaká postava ze Zoufalých manželek je Tvoje nejoblíbenější a proč? A která epizoda Zoufalek je Tvoje nejoblíbenější? :) Já teď ujíždím na šesté sérii :)) (Tereza) od.: Teď jsem, Terko, ten seriál dlouho neviděla, ale nejsympatičtější mi vždy prišla Teri Hatcher :)

112. Kterou vůni máš nejradši a kterou naopak nejméně? :) (Tereza) od.: Mám ráda třezalku a jasmín. A nemusím benzin a kouř z cigaret :)

111. Zbožňuju Tvou píseň Může se stát, protože mi nesmírně pomáhá přežít momentální stav, který opravdu není nejlepší. Zajímalo by mě, jestli vznikla z reálného základu - jestli jsi i Ty zažila takový okamžik (pokud vůbec, je mi jasné, že u tebe to určitě nebylo tak dlouhé), kdy jsi měla najednou pocit, že ztrácíš pevnou půdu pod nohama, jak se říká, a bála ses toho, co přijde dál (,,bloudit tmou, mít chuť to vzdát...")? (Tereza) od.: Terezo, ta písnička pomaha i mne :) Někdy se stane, že máš pocit, že nevíš kudy a proč a že horší to už přece nemůže být... Tehdy mi sama začne znít v hlavě. Proto jsem ji taky nazpívala. Je totiž skoro starší než já :)

110. Ahoj Lucko :) Jaké filmové drama bys mi doporučila? :) A zažila jsi ty sama někdy v životě opravdové drama? (Michal) od.: Filmové drama? Určitě Enough s JLo a pak taky Red eye s mojí oblíbenou Rachel McAdams. A dramata žiji radši na jevišti než v životě :) V životě jsem spíš kliďas... Tedy jak kdy :)

109. Měla jsi v klipu Ty jsi ten nej hnědý kontaktní čočky? :) Pokud ano, je pravda, že v čase 3:46 je na chvíli nemáš a máš tam najednou zase (jen na vteřinu teda:) zpátky svoje modrý oči? :D Každopádně, moc super! :) (Andrea) od.: DíkyAndreo :) Kontaktní čočky jsem měla jen jednou v životě při focení s Kubou Ludvíkem. Pomněnkově modré. Nasazovala a vyndávala jsem je asi dvě hodiny!! :) V Ty jsi ten nej je nemám :)

108. Ahoj Lucko,vydáš někdy svůj vlastní parfém? Jestli ano tak by se mohly jmenovat podle Tvých desek. (Ondra) od.: To je hezký nápad: Fénix by dodával sílu a Boomerang by se sám znovu naplňoval :) Budu o tom přemýšlet :)

107. Lucko, jak ti bylo v době kolem listopadu 2009? Na videích z té doby na mě působíš hrozně smutně. Takovéto, kdy obličej se sice profesionálně usmívá, ale oči říkají něco jiného (pláčou). Mám to ověřené na sobě, že oči vždycky prozradí. Ale třeba se pletu. (Snad se na to můžu zeptat, když ta doba je už čtyři roky pryč.) Mám tě ráda. (Adéla) od.: Ahoj Adélko, mne se trochu ty roky v hlavě pletou. Musíš mi říct, z jakého videa nebo pořadu Ti to tak přišlo :) A ano, jedno období bylo celkem těžký, možná jsi ho odhalila :)

106. Ahoj Lucinko, máš kolem sebe také lidi zlé, falešné, nepřející? Jestli ano, tak mi poraď jak se proti nim bránit? Ty jsi takové sluníčko, a když je mi nejhůř, pustím si tvojí písničku a hned je nálada lepší. Měj se krásně. (Alena) od.: Aleno, pokud takové lidi odhalíš, tak jim řekni nashledanou :) Někdy jsou ale převlečení za pomáhající a chápající. To pak separace trvá dýl. Držím palce! :)

105. Ahoj Luci, mám trochu naspěch a tak budu stručná. Chtěla jsem s ezeptat, kde se dají sehnat na netu kompletní noty k tvým písničkám? Proklikala jsem skoro celý net a nic. Děkuju za odpověď. (Terka) od.: Terko, s notama je to trochu složité. Budeš si to muset zahrát na kytaru nebo klavír a doplnit si je sama. Ještě jsme je totiž komplet nevydali.

104. Jak dlouho (kolik let) jsi tenkrát praktikovala tu vegetariánskou (nebo snad veganskou) stravu? A neměla jsi z toho nedostatek železa-nedostatek červených krvinek jako já? =) (Nika) od.: Asi pět let a měla jsem z toho pak v organismu docela guláš, tak jsem se vrátila k normálnímu jídlu. Extrémy jsou moje hobby ale nic dobrého z nich nekouká :)

103. Ahoj Lucko,viděla si už na youtube verzi tvé písničky Ty jsi ten nej od nějaké Dominiky Lhotské? Pokud jo,tak co tomu říkáš? (Kačka) od.: Bohužel neviděla. Pošleš mi odkaz? Díky :)

102. Chtěla bych se zeptat, jestli se plánuješ někdy vrátit k divadlu nebo nějakému divadelnímu představení? To je nejspíš asi hudba budoucnosti kdo, ví? Děkuji za odpověď (Jana) od.: Ahoj Jani, nabídek na činohru i muzikál mám opravdu hodně, ale momentálně má u mě přednost syn, film a muzika. Uvidíme za pár let :)

101. Ahoj Lucko, zajímalo by mě, jak probíhalo natáčení písničky Na pokraji sil s Miro Jarošem? Jak Miro přišel na to, že chce nazpívat českou verzi této krásné písničky právě s Tebou a tak? :) A jestli náhodou nechystáš na tuto píseň videoklip? :)(Tereza) od.: To by jsi se Terezko musela zeptat Jara :) Jednou mi prostě zavolal :) A klip nechystáme. Teď přijdou na řadu Vozy. Mé milované :)

100. Ochutnala jste tiramisu, které jste ukázala v televizi a které jste dostala od fanouška po koncertu v Ostravě?(Mirek) od.: Tiramisu se přece nedaá neochutnat :) Ještě jednou díky Mirku! :)

99. Určitě jsi před každým vystoupením na veřejnosti nervózní. Co ti na stres nejvíc pomáhá, abys ho překonala? :) (Veronika) od.: Rychle vrazit na jeviště :) Aby nebyl čas na trému :)

98. Smutně se ptám - Ty a Helena Vondráčková? :-( Není ti to líto? Nepřemýšlela jsi někdy o tom, že byste si spolu po těch letech konečně třeba zase znovu zazpívaly a zastepovaly (ať už cokoli - třeba "Vždycky všechno nejde" :-)? A nebo to je zkrátka neměnné a ty nikdy nejsi (nebo nechceš být) ta, která by přišla první? I když mi do toho nic není, neodpustím si poznámku, že i Matyášek by měl další úžasnou osobnost a inspiraci ve svém krásném dětství. Omlouvám se za poněkud intimní otázku.(Marcela) od.:Marcelo, vztahy mezi lidmi jsou komplikované a jak sama říkáte: Vždycky všechno nejde.

97. Chtěla bych se zeptat, jestli máš Lucko vůbec nějaký vztah třeba i k vážné hudbě (ať už jakéhokoli období hudebních dějin) - vím, že tvoje teta Helena má nebo měla rozhodně kdysi. Zajímalo by mě zkrátka, jestli si ji třeba vůbec někdy ráda poslechneš, jestli ti i taková hudba něco říká. Nedávno jsem měla možnost poslechnout si tvůj krásný rozhovor s panem Svěceným, tak možná i proto mě tenhle dotaz napadl..:) Moc tě zdraví studentka hudební vědy FFUK (Blanka) od.:Blanko, momentálně u nás vede Mozart a Prokofjev :) Vážnáazna hudba je velká síla! Přeji úspěch při studiu! :)

96. Kedy si mala prvý bozk? (Majka) od.:Myslím že ve školce :)

95. TVOJE NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA, KTERÁ SE NIJAK NEPROSLAVILA, ALE PŘESTO MÁTE SPOUSTU SPOLEČNÝCH ZÁJMŮ ? ( NAPŘ.DĚTI) (Viki) od.:Viki, mám víc neslavných kamarádek než těch slavných :) Sice všechny nemají děti, ale to vůbec nevadí :)

94. Kdyby si potkala své mladší já jaké rady by si ji dala ? (Karin) od.:Řekla bych jí, ať nebere život tak vážně. Že s lehkostí se jde líp. A taky bych jí řekla dobrý vtip, že za 20 let si půjde pro šestého stříbrného slavíka:)

93. Jsi věřící? Co pro tebe znamená Bůh? (Naty) od.:Moment v duši. Když už nevím kudy kam, nechám se vést.

92. Ahoj Lucko, jako malá jsi v televizních zábavných pořadech docela často stepovala. Baví tě to i dnes? (Růžena) od.:Baví, ale v Montrealu nemám stepovací boty:)

91. Moc Tě obdivuju jsi užasná, zdá se, že Ti vše v živote vychází kariera,skvelý muž i nádherný Matyášek nebo je i neco co ti nevyšlo? Máš nádherný hlas a doufám, že letos Slavíka vyhraješ zasložíš si ho. Tvá fanynka Dáša od.:Dášo, ráda bych ještě natočila aspoň jednu krásnou pohádku s písničkama:)

90. Lucinko, zajímalo by mě, zda máš vůbec při své od přírody dobrosrdečné milé povaze a tím jaká jsi (za každé situace usměvavé sluníčko:) vůbec nějaké nepřátele? Teď nemyslím anonymní ubožáky z bulváru nebo kritiky, kteří se do tebe strefují a ty je ani neznáš osobně (ti, ať si léčí své komplexy jak je jim libo, viď), ale třeba někoho z tvých třeba hereckých/pěveckých kolegů nebo bývalé přátele? Stalo se ti to vůbec někdy, že jsi musela tzv. "spálit mosty" a s tím člověkem se dnes nemůžeš třeba ani pozdravit? (Petra) od.:Petro, mosty nepálím, ale když vyschne pramen komunikace nebo jde každý jinou cestou, tak to nelámu přes koleno. A nepřátele má každý, i když je třeba ani osobně neznáme:)

89. Luci, šla by jsi někdy do pořadu Zázraky přírody? Nebo dostala jsi už nabídku?:) Moc ráda se na tento pořád dívám a ráda bych Tě tam viděla :)(Lucka) od.:Ahoj Lucko, nabídku jsem dostala několikrát, ale nevychazí mi to nějak časově. Vždycky zrovna na něčem pracuju:)

88. Ahoj Lucko,znáš skupinu One direction? Jaký máš na ně názor ? P.s. Na celé Hit tour jsi byla vážně skvělá ! Já se s tebou potkala v Pardubicích..Jsem ta,co jsem ti dávala plyšáka pro Matyáška. (Helena) od.:Ještě jednou díky za plyšáka Helčo:) One direction? To jsou hodně pracovití kluci. Znám ale jen pár písniček:) To víš, jsem generace NKOTB:)

87. Docela by mě zajímal Tvůj názor na (taky) mou oblíbenou zpěvačku Taylor Swift. :)(Hanka) od.:Ahoj Hani:) To je telepatie! Zrovna jsem si koupila její nový kalendář. Taylor mám moc ráda. Pracuje, nedělá skandály a zdá se mi kamarádská:)

86. Ahoj Lucko, jaké jméno by si vybrala pro holčičku? :) (Bára) od.:Moc se mi libí třeba Šárka, Maruška nebo Eliška:) A Barunka taky:)

85. Ahoj Luci mohla bych se tě zeptat, věděla jsi nějak předem, že by jsi chtěla studovat na Filozofické fakultě UK nebo to bylo spontální rozhodnutí? :) Moc díky za tvoji skvělou hudbu. Jsem v maturitním ročníku a tvoje písničky mě drží nad vodou, vždy mi zvednou náladu :)) (Tereza) od.:Terezko, ať Ti vyjde maturita bez komplikací a stresu. Nejlepší je se to naučit ještě před svaťákem:) A na vysokou jsem chtěla jít ve svých snech už v osmičce na základce:))

84. Čím si děláš radost? (Maja) od.:Tancem, dobrou komedií alá Když Harry potkal Sally a sledovaním Matyáše. To je lepší než tv:)

83. Co říkáš na film Forrest Gump? Myslíš, že ve filmu jsou pravdivá motta? (Maja) od.:Hlavně si myslím, že je tam pravdivý a skvělý Tom Hanks. A myšlenka s bonbonierou je kouzelná:)

82. Znáš seriál Amazing race - o milión kolem světa ? pokud ano a kdyby si měla možnost přihlásila by ses tam ? (Karin) od.:Neznám:) Ale kdybych měla milión jen tak najít na ulici, tak ho rozdělím mezi nemocné děti a útulek pro opuštěná zířrata. Cesta kolem světa počká:)

81. Ahoj Lucko je nějaká šance tě v budoucnu vidět v nějakém novém muzikálu? Dostala si nějakou lákavou nabídku? Děkujeme (Kamil a Jirka) od.: Ahoj! Málem jsem se stala znovu Desdemonou v muzikálu Janka Ledeckého. Sice v něm nehraju, ale jednu krásnou písničku jsem k němu nazpívala. Jmenuje se Ve jménu lsáky a je to duet s Jankem. :)

80. Lucko, na začátek svého dotazu bych si dovolila jeden tvůj krásný výrok: ,,Když mi někdo řekne, že je něco nemožný nebo že já něco nedokážu nebo něco nemůžu zvládnout, tak mě to tak jako nastartuje a řeknu si - tak když si tenhle člověk myslí, že je to nemožný, tak já mu ukážu, že to možný je." :-) Tohle se mi na tobě strašně líbí. A zajímalo by mě, co jsi takhle naposledy v tomto duchu třeba podstupovala-dokázala :-) Bylo to třeba to turné? (abys dokázala těm, co měli s prominutím kecy, že neumíš zpívat naživo, že to dovedeš? Moc tě zdraví tvoje fanynka a jmenovkyně Lucka od.: Ahoj Lucko, bylo několik důvodů, proč jsem do turné šla. Hlavním byli fanoušci. Podporujete mě už tolik let a tak jsem to brala jako takové poděkování vám všem, protože vím, že jste si turné dlouho přáli. A taky kvůli sobě. Abych věděla jak to chodí, co funguje, co by šlo i jinak a tak nějak jsem potřebovala zkušenost, která je jiná na malém jevišti a jiná ve sportovní hale. A rejpalové? Ti se stejně nikdy na nic nejdou podívat. :) Takže o ně mi nejde :) Je ale fakt, že jsem potřebovala skoro půl roku na rozmyšlenou. :) Byl to krok do neznáma.

79. Ahoj Lucko. Stalo se ti někdy, že ti chtěl někdo pošlapat tvůj sen a otrávit tu cestu k němu tak moc, že jsi to chtěla chvílema už třeba i vzdát? Pokud ano, máš nějaký recept na to, jak tohle přežít útoky od těch, kteří nám chtějí naši cestu překazit, jak tomu předcházet a jít si za svým statečně dál? Díky a přeji ti mnoho úspěchů, Terka od.: Terko, předcházet tomu nejde. Ale líbí se mi, jak na rejpaly reaguje třeba Pink. Ta to má na háku. Mohla by dávat lekce asertivity a sebevědomí. Ukázka z jejího twitteru v řrekladu jak Pink odpálkovala žvanily...: Počkejte, až bude Willow 16 a dejte jí čas rozhodnout se sama. Motorky nejsou legrace!" - Hm, dobře. Sice jsme se v životě nepotkali, ale díky za radu.
"Možná by ji Carey měl raději vzít na procházku." - Jo, to zní jako skvělá zábava :)
"Upřímně? Opravdu se mi nelíbí představa tak malého dítěte na motorce." - V tom případě to tvým dětem nedoporučuju.

78. Chci se zeptat, jestli už Tomáš ochutnal tvůj vynikající dort Malakov (Kateřina)od.: Neochutnal. On je na sebe hodně přísnej. Žádný sladký, žádné hranolky, je to disciplína sama :)

77. Lucko moc se mi líbí písnička Spam bude k ní klip? (Ondra) od.: Ondro, taky mám Spam moc ráda. A nejradši bych měla klipy na všechny pisničky z Ohně :) Ale nejde mít všechno :)

76. Máš v plánu stavit se i během sezóny NHL v Česku podobně jako loni? :-) (Mariana) od.: Loni jsme se doma jen nestavovali :) Loni jsme rovnou zůstali. Letos je to komplikovanější, protože je olympiáda v době premiéry Babovřesek. Uvidíme

75. Koukáš se ráda na hokej ?? nebo to moc nemusíš :) (Lucka) od.: Koukám vždycky když hraje Tomáš. Líbí se mi totiž chytrá hra :)

74. Lucko, plánuješ do nějakého klipu zařadit i Matyáška jako spoluúčastníka...? :-) Nebo zůstane jen u těch kočiček a pejsků? :-) (Petr) od.: Petře moc ráda bych, ale chce to správnou písničku :)

73. Ahoj Lucko, zajímalo by mě, jestli to, že v klipu Úplně down ke konci pláčeš (vždy mi to rve srdce, když to vidím..), byl od začátku záměr. Tedy čistě herecká záležitost (pokud to tak bylo, tak teda smekám před tvým opravdu věrohodným hereckým výkonem), anebo jestli jen "omylem" vypluly na povrch skutečné emoce, které jsi v tu chvíli opravdu měla a neudržela, a tak jste to tam nechali...? Děkuji za případnou odpověď a měj se moc krásně! (Adéla) od.: Ahoj Adélko :) V Úplně down je od všeho trochu. Když hraješ, stejně potrebuješ reálný pocit. Něco co se Ti stalo. S tím pak pracuješ a dáváš dál. Nechala jsem to osudu. A jen jsem řekla - když se náhodou rozbrečím, nezastavujte kameru! :)

72. Moc pozdravů a dotaz zda Lucinka přijede na Slavíka, moc se těším a hlas jsem poslala, chci aby byla první. Jaký má nyní účes? Líbí se mi s ofinkou, ale je krásná vždy, štěstí je ji vždy vidět. (Jarka) od.: Jarko, moc díky. Zatím tak trochu počítám že přiletím. Ovšem nikdy nic není na 100%. Sama jsem zvědavá, jak ten den proběhne :) Za hlas díky! Vážím si toho!

71. Ahoj Lůůco, už jednou sem ti dával dotaz na autobiografické filmy, doporuil sem ti Edith Piaf a ty jsi mi na oplátku poslala doporučení k filmu Dívka s perlou... myslím, že nebyl špatnej ale víc mě dostal třeba Květ pouště nebo Walk the line, ty patří s Edith k mým the best... jaké jsou ty tvoje? posílám úsměv do Kanady :) (Honza) od.: Honzo, Květ pouště jsem neviděla, ale Walk the line je má srdcovka! :) Musím ale říct, že biografiím fandím hlavně v knížkách. Ve filmech naopak můžu třeba sci-fi. Viděls Ostrov?

70. Jak vypadá Tvůj den v Kanadě? (Lenka) od.: Jako den normalní mámy. V poklusu, bez času na klidné jídlo, a s bundou do mínus čtyřiceti :)

69. Jaký jsi měla pocit když si prvně v životě dostala v roce 1993 za CD MARMELÁDA PLATINOVOU a ZLATOU DESKU přeci jen ti tehdy bylo sladkých 13 let v tolika letech se vše vnímá mnohém více a kde skončily všechny tvé ocenění ? Já bych tipla že v šuplíků :) Moc děkuji za odpověď (fan.Karin) od.: Všechny zlatě a platinově desky už u nás konečně mají místo :) Lemují schody po celé délce směr studio, kde točíme desky :) Když je ti třináct, tak si tak nějak nechceš představovat, že něco nevyjde, takže jsem popularitu a zlaté desky brala jako normalní a třpytivou věc. Teď si všeho vážím daleko víc :)

68. Lucko obdivuji jak tančíš. Zajímá mě jestli tvůj tanec ma nejaky nazev a nebo je to ze vseho trochu? :) (Ondra) od.: Ahoj Ondro :) vycházím z toho, do čeho jsem v dětství strkala nos:) Takže step, společenský tanec, balet a tanec podle klipů :) Jsem takový mezižánrový sběratel kroků :)

67. Ahoj Lucko, určitě máš před každým vystoupením alespoň malou trému. Jak se proti tomu bráníš? Co Ti nejvíce na stres pomáhá? :) (Veronika) od.: Jít na jeviště dřív, než mě zavolají :) Nemusím se pak tolik bát a ještě je sranda. Ale jde to jen u zpívání. Na divadle jsem disciplinovaná a vlastně v herectví ani moc trémou netrpím :)

66. Nakupuješ ráda hadříky? A kde? (Alena) od.: Ne! To je vždycky tak pomalé! Čekaní na kabinky, vybírání a přebírání. Když jdu kupovat oblečení, vždycky nakonec skončím v knihkupectví :)

65. Ráda bych se zeptala,kde jste koupila tu pěknou černou čepici,co jste měla jako host na rádiu Blaník:-) (Alena) od.: Alenko těch mám hooodně. Když někde nějakou vidím, hned ji kupuju. A moje máma je má taky ráda a často mi nějakou půjčí a pak mi ji dá :)

64. Ahoj Lucko,vydáš někdy knížku s tvým životopisem? (Verča) od.: Určitě ano! Až mi bude 99 let :) Bude se jmenovat: "Jak za den ujít 20 km i v devadesáti letech" :)

63. Jaký je tvůj oblíbený sit-com, krimiseiál a animáč? (Jakub) od.: Všichni milují Raymonda a Friends, krimi moc nemusím a animáč? Bob a Bobek. Líbí se mi ta jednoduchost animace.

62. Znáš Phila Collinse a Genesis a kterou písničku od něho/nich máš nejraději jestli ano? (Jakub) od.: Zbožňuju jejich písničky. I ty sólové Phila Collinse. Je to obrovský melodik a mrzí mě, že už nekoncertuje. A jeho desky poslouchám od A do Z . Nic nepřeskakuji! :)

61. Dostala jsi někdy pozvánku do Uvolněte se prosím/Show jana krause? Pokud ne, šla bys tam, kdybys ji dostala? :-) (Blanka) od.: Zvali mě asi čtyřikrát. Zatím jsem nešla. Buď jsem byla v zahraničí, nebo to bylo zrovna v době, kdy bych nemluvila o své práci, ale jen o soukromí. Což nemám moc ráda. Pan Kraus je sice vtipný, ale radši se s ním potkám při nějaké herecké práci. Na horké křeslo chodím radši vedle, k panu Šípovi :)

60. Vím, že říkáš, že v tobě rozezní zvon jen tátova muzika a že mamka do tebe vidí, jak do křišťálové koule. Ale nenapadlo tě zkusit udělat takzvané fanouškovské CD, kde by ti fanoušci napsali nějaké texty a poslali hudbu, a ty by jsi nějaké vybrala a nazpívala ? Vím, že je to zvláštní otázka a nápad ;-) (Pavla) od.: Pavlo, fanouškovské CD nechystám. Ale napadlo mě, že by někteří fanoušci sami mohli nahrát písničku. Moc ráda bych si ji poslechla :)

59. Tvůj nejoblíbenejsi film (Adéla Plašilová) od.: Rozum a cit s E. Thompson a Pýcha a předsudek s K. Knightley.

58. Ahoj Lucko nevím jestli mi odpovíš, ale řekni co si myslíš o Monice Absolonové? Podle mě je suprová zpěvačka. Neplánujete spolu duet? Šel by vám.(Verča) od.: Moniku znám taaaak dlouho. Vždycky jsem si ji ráda zvala do pořadu jako hosta. A vybudovala si nádhernou pozici v muzikálovém světě. Líbí se mi, jak je pracovitá.

57. Michal David je můj idol. Jak se ti ním pracovalo? Myslím při klipu Byla to láska a turné? Chystáte spolu opět něco? (Verča) od.: Je to velký profík. Teď mu hlavně držím palce, aby se uzdravil po úrazu. A možná budeme spolupracovat na Diskopříběhu 3. To je ovšem hudba budoucnosti :)

56. Jaký svůj film či pohádku máš nejraději (Lukáš) od.: Mám ráda Šmankote a taky jednu, ke které mám zatím jenom scénář :)

55. Co ve svém životě nemáš v oblibě (Lukáš) od.: To neumím říct. Jen z jedné věci jsem smutná. Je to sice maličkost, ale pro ženu někdy důležitá. Že už nikdy nebudu moci obout podpatky. Já je sice moc nenosila, ale když něco nemůžete, tak si to přejete.

54. Otextovala sis nebo ses nějakým způsobem podílela na tvorbě nějaké své písničky? (Šárka) od.: Poslechni si Mayday. Tam pár textů mám :)

53. Piješ raději ovocný nebo černý čaj? (Kačka) od.: Nejradši jasmínový.

52. Je nejaka kniha ktoru si nedocitala? A ak ano preco? :) (Katarina) od.: Jitro kouzelniků. Ta knížka je pro mě zakletá :)

51. Budeš mít zase nějaké koncerty? (Kristýna) od.: To ukáže čas. Chci koncerty plné hitů, tak na nich teď pár let zase musím pracovat :)

50. Je známo o tobě že máš ráda švestkový knedlíky ale jaké je tvé oblíbené jídlo na 2 místě (kromě jiných náplní a sladkostí) (Karin) od.: Určitě sashimi. To je velká dobrůtka.

49. Myslíš si že by jsi mohla někdy vytvořit remix pro písničku džíny? (Karin) od.: Nevím Karin, vždycky když se na to chystám, tak mi zasáhne do života nějaká nová písnička, kterou chci natočit. Takže Džíny se odkládají.

48. Když odpovídáš na otázky v našem nekonečném rozhovoru, tak co se ti honí hlavou :) (Karin) od.: Většinou při odpovídání chodím do kopce na trademillu a díky vašim otázkám ta cesta náramně ubíhá! :)

47. Jaký film se ti líbí nejvíce z těch, které jsi dabovala ?(Kačka) od.: Mám moc ráda film Let's dance. Je o dvou tanečních světech, které se díky náhodě a lásce propojí. Vidělas ho? :)

46. Chystáš někdy v budoucnu další turné s Michalem Davidem nebo sólo turné? (Michaela Sasáková) od.: Míšo, teď mám Hittour v čerstvé paměti. Až budu mít zase jednou pocit, že mám dost nových nápadů, energie, inspirace a nových hitů, něco s tím vším provedu. Ale co? To se nechám sama překvapit :) Hittour pro mě bylo taky překvapení :)

45. Bavilo tě popřípadě ještě baví skládat puzzle,skládala by jsi puzzle s mnoho dílky. (Karin Starečková) od.: Baví moc! Puzzle se u mě přetahují o první místo s Legem a Dostihama :)

44. Jak zvládáte let do Kanady, hlavně Maty, čím ho zabavujete? (Simona Matušková) od.: Letěla s námi malá holčička a Maty se s ní zkamarádil. Pak chvilku spal, pak si maloval, pak mi skákal na hlavš, pak šel na výzvědy do uličky. Pak s tatínkem koukal na mraky a pak jsme přistáli :)
43. Jak to děláš, že jsi stále krásnější a že všechno ve svém životě stíháš?( Eva) od.: Evo, nejsem krásnější, jen klidnější a všechno nestíhám. Jen pracuji a jdu krok za krokem :) Ale děkuji :)

42. Ahoj Lucko, zajímalo by mně, čím tě zatím nejvíc pobavil Matyáš? Sama mám 17ti měsíčního syna a o úsměvná překvapení není nouze :-) (Hanka Vampolová) od.: Líbí se mi, že je to Nebojsa a hlava paličatá. Když mu něco nejde, tak pokračuje tak dlouho, až vyhraje. Pády ani překážky nejsou stopka. A směju se teď pořád, protože místo JÁ říká TY :)))

41. Jaká je Tvoje oblíbená písnička od zpěvačky P!nk? :) (Terezka Gottwaldová) od.: Try, Funhouse a Just give me a reason. Tu miluje celá naše rodinka.

40. Oblíbený a nenáviděný předmět ve škole.(Andrea) od.: Oblíbený matematika a nenáviděný taky matematika. Ale až od sedmé třídy :)

39. Jaké knihy si nejraději kupuješ v knihkupectví? A četla jsi už něco od nakladatelství CooBoo? :) (Lucie Zachová) od.: Teď u mě vedou knížky jako: Jak kočička a pejsek vařili dort :) Ale vždycky si najdu čas na sekci Biografie. Nedávno jsem si koupila svou oblíbenou D. Parton.

38. Co se ti honilo hlavou, když jsi zpívala Strach (Lusy) od.: Jestli v mezihře Michal zahraje na klavír správné akordy. Rád tam totiž improvizoval :) Ale vážně, u Strachu nejde nemyslet na lásku :)

37. Lucinko, je to sice dýl, ale kdysi (někdy v roce 2007) vyšel v nějakém bulvárním plátku odstaveček o tom, že se jako "provalila" informace od tvé učitelky zpěvu, kdy měla říct něco o tom, jak jí trvalo, než tě dala jinými slovy psychicky do pořádku ohledně chuti do zpívání - že tě na konzervatoři úplně vydeptali, že nemáš hlas a ty jsi snad i ztratila chuť se tomu vůbec věnovat... Samozřejmě je mi jasné, že to určitě nebylo tak, jak se to tam psalo, ale píšu ti proto, že bych se tě chtěla zeptat, jak jsi se takovéhle nejistoty (ať už přímo co se týká toho zpívání-pochybnosti jsi určitě měla a tlak od lidí,kteří nevěří,že to zvládneš,tu byl zajisté taky) překonala, jestli má&scaro; n; nějaký recept na sebedůvěru - ale myslím takovou tu opravdovou zdravou, která vydrží všecko a která vychází zevnitř - takový ten vnitřní klid člověka samotnýho se sebou. Jak s tím pracuješ? Ptám se, jelikož mám podobnou zkušenost právě také se zpíváním (měla jsem výborný sluch, ale hlas mi dle odborníků do vínku pánbůh nenadělil - no místo toho, abych se do toho i tak pustila a rvala se a cvičila, nechala jsem toho a nevěřila si, teď je mi 23 a teprve teď (nutno dodat,že díky tobě) začínám pomalu objevovat skryté možnosti ve svém hlase, které tam skutečně jsou a zjišťuji, že mi celou dobu opravdu bránila jen ta psychika-ta nejistota). Děkuji za případnou odpověď a ať se ti moc daří! (A lžběta) od.: Ahoj Alžběto, v roce 2000 jsem opravdu myslela, že je Manon poslední deska a já už se budu věnovat jen herectví. Pak mě ale přemluvili k muzikálu Excalibur a najednou cesta vedla jinudy. A začala práce na hlase, na hlasovém rozsahu a na bourání barier. Pusť se do boje, stojí to za to!!!

36. Ahoj Lucko jsi moc skvělá zpěvačka fandím ti :) mám dotaz libi se ti jak zpívá Ewa Farna? Viděla sem že ses sní i fotila :) (Mája) od.: Ewa se mi líbí od začátku. Je to obrovský talent od Boha. Taky se mi líbí, že zároveň se zpíváním studuje. Teď všechno závisí na písničkách, jestli chytnou za srdce.

35. Jaká jsou tvá 3 nejoblíbenější zvířata? (Michaela) od.: Tuleň, polární liška a kočka :)

34. Z kterých tvých spolužáků ze základní školy jsou teď slavné osobnosti? (Kateřina Štofilová) od: Ze základky asi nikdo :) Byli jsme jazykovka (ZS Omská) a ze spolužáků jsou doktoři, jazykovědci, psychologové apd.. Ale na Konzervatoři jsem se potkala se spoustou dnes známých herců. O rok výš řádil Martin Pisařík, o dva výš třeba Honza Dolanský a v ročníku jsem studovala s Aničkou Polívkovou.

33. Vyzkoušela jsi s Matyáškem v létě jezdící vláček na Žofíně? Líbilo se mu to? (Lenka) od: On na ten vlak zatím jenom koukal. Spíš si chtěl hrát vedle na písku. Má rád ale jizdu MHD :), jako jeho maminka :)

32. Nejoblíbenější klip od Madonny a M. Jacksona...? :) (Honza Nedbal) od: Těch je víc :) Od Madonny Take a Bow, Vogue a Frozen a od MJ Jam, The Way u make me Feel a Who is it?

31. Kolik byste v budoucnu s Tomem chtěli mít dětí? (Katka) od: Přece celou školku :))

30. Čím by si chtěla být kdyby si nebyla zpěvačkou...? A proč? =) (Bára) od: Veterinářkou, knihovnicí, nebo hledačem talentů :)

29. Jaká je tvá milovaná kniha? (Šárka, Natálka) od: Sofiin svět, Kámen a bolest, Nahý jsem přisel na svět. A všechny dobře napsané biografie:)

28. Jaký si v škole mala rada predmet? (Majka) od: Záleží na jaké škole :) Na Konzervatoři Step, výrazový tanec a dějiny divadla a na vysoké jsem zbožňovala všechno, kromě statistiky.

27. Máš rada zimu alebo leto ? (Majka) od: Jaro a podzim. Na jaře se mi líbí nová energie a těšení se na slunce a na podzimu barvy a těšení se na snih :)

26. Čo mam robiť aby som bola skvelá herečka? (Majka) od: Hrát divadlo :), ale opravdu, ne jen na někoho. :)

25. Jaké jazyky ovládaš? (Majka) od: Řekla bych angličtinu a francouzštinu. Němčinu zdárně zapomínám a ve španělštině si už knížku asi znovu nepřečtu. Jakmile přestaneš v cizím jazyce číst, jde do říše zapomění.

24. Jak vzpomínáš na setkání s herečkou Valerií Kaplanovou? (Jakub Adámek) od: Byla úžasná!!! Vtipná, laskavá a trpělivá:) A obrovsky profesionalní. Točila jsem s ní jako malá dětskou Tutovku a pak Šmankote babičko, čaruj! :)

23. Jaká byla spolupráce s Martinem Dejdarem? Neplánujte pokračování? :)) (Mirka Topinková) od: Martin teď vic hraje hokej, než tancuje :) Ale měl by jít někdy do Stardance. Mohli bychom si dát duel :)

22. Co by jsi si v budoucnu přála zahrát ?? (Lukáš) od: V nějakém filmu jako Svatby podle Mery :) Ráda bych plánovala lidem svatbu. Ale jen ve filmu :)

21. Ze všeho co si hrála, co se ti nejvíce líbilo?? (Lukáš) od: Mám poořád pocit, že na tu nej nej roli čekám :)

20. Jaký máš názor na Michaela Jackson a líbí se ti Thriller? (jakub Čampula) od: Samozřejmě že se mi líbí! To je geniální kus!! :) A ještě víc se mi líbí Bad.

19. Co nejraději vaříš své rodině. od: Krupicovou kaši se skořicí

18. Kdyby jsi měla žít v minulé době, které období by to bylo a proč? od: Osmdesátá léta minulého století, dala bych si repete

17. Kam chodíš čerpat energii? od: Do Kanady

16. Jak jsi v dětství vycházela se svým bratrem Davidem? od: Výborně. Měli jsme jeden pokojíčeka pořád jsme stavěli domy z lega nebo hráli dostihy :)

15..Vzpoeneš si na nějakou příhodu, kdy jsi dostala od rodičů na zadek? od: To se moc nestávalo. Já jsem na sebe přísná sama :)

14. Ke komu jsi se chodívala svěřovat? od: Píšu si deníky :) a k mámě taky samozřejmě.

13. Vzpomeneš si na svoji první lásku? od: Ve školce. Jmenoval se Tomáš Jahoda. Ale moc jsem se mu nelíbila :)

12. Co tě napadne, když se řekne Slatiňany. od: Řeka, babička s dědou, krásný Vánoce, letní prázdniny, klavír, angrešt a táborák.

11. Tvůj neoblíbený předmět na základní škole. od: plavání ve třetí třídě :)

10. Jaké jídlo jsi v dětství neměla ráda? od: To trvá stále: Koprovku!!!

09. Tvoje oblíbená zmrzlina? od: Bejvávalo to Jumbo a teď asi Haagen Dazs ve velké krabici:)

08. Tvůj oblíbený sport. od: tanec, skoky do vody, hokej, krasobruslení a tenis.

07. Se kterou zpěvačkou u nás by jsi chtěla zpívat duet? od: S Helenou Zeťovou. Jsme úplné protiklady, ale myslím, že si rozumíme :)

06. Jak by jsi reagovala, kdyby ti písničku, přímo jen pro tebe, chtěl napsat Elton John. od: Asi by mě zajímalo, proč ji nedal Celine Dion nebo Lady Gaga :)

05. Vysněná divadelní role ta se mi stala. od: Vlastně se mi splnily dvě. Julie a Desdemona

04. Tvůj oblíbený český herec a herečka. od: Jaromír Hanzlík a Daniela Kolářová

03. Oblíbená barva. od: Džínová

02. Tvoje nejmilejší filmová pohádka, ve které jsi hrála. od: Šmankote, babičko čaruj! :) Tam byla veliká sranda :)

01. Tvoje nejmilejší filmová pohádka, ve které jsi nehrála. od: Stoprocentně S čerty nejsou žerty a Ronja dcera loupežníka