4teens (2011)

11.03.2022

Lyžák

Třída 1. A odjíždí na lyžák. Všichni se těší, ale pro Milana je pobyt na čerstvém vzduchu, bez počítače a se sportovním programem naprosté utrpení. K velkému pobavení svých spolužáků zlikviduje nejdříve lyže a následně i snowboard. To Jirka Prchal to válí nejen na snowboardu, ale i s holkama. Ovšem stejně jako Milanovi i jemu chybí připojení na internet. Při pátrání po wifině se ve vedlejším hotelu seznámí s přitažlivou recepční Marií a prožije s ní milostný románek.

Na lyžáku se zamiluje také Paty, a to do instruktura Kryštofa, který však překvapivě její city neopětuje. Svou šanci nevyužije ani Milan, když má příležitost políbit Míšu. O vyznání lásky se pokusí i Jindra Sluka, který chová náklonnost k Dáje. Aby si ho víc všímala, daruje jí její portrét, který mu pro ni nakreslil Jirka Prchal. Oba kluci si myslí, že to zabere.

Dája je zklamaná, myslela si na Jirku. Je tedy překvapena, když na ni v lyžárně čeká někdo jiný. Jindra se ze svého fiaska odchází léčit do baru v hotelu. Přebere a cestou zpátky zapadne do sněhové závěje. Milan, Amos a Petr se jej vydají hledat. Narazí však na Jirku, který se vrací ze svého rande. Najdou Jindru nebo budou muset přivolat horskou službu? Dája analyzuje svůj portrét a přichází na skandální zjištění. Už ví, kdo je Ghost!!!

Režie:

Pavel Jandourek

Scénář:

Irena Pavlová, Iva Hlaváčková

Kamera:

Petr Kožušník, Patrik Hoznauer

Hudba:

Albert Černý

Hrají:

Ondřej Malý, Tereza Beranová, Lucie Šteflová, Adriana Neubauerová, Tomáš Materna, Tomáš Hlaváček, Vanda Chaloupková, Tomáš Váhala, Dagmar Křížová, Robin Pařík, Michal Sedláček, Vladislav Burda, Jakub Grafnetr, Michal Šášinka, Albert Černý, Miroslav Etzler, Lucie Vondráčková, Petra Hřebíčková, Kryštof Hádek, Zuzana Mauréry, Miroslav Táborský